Orman yangınlarının çoğaldığı bu günlerde, yönetimimizin talebi üzerine, Büyükçekmece Belediyesi ekipleri tarafından Tepekent sınırları içerisinde bulunan orman ve yeşil alanlarda, Yangın müdahale yollarının bakım çalışmaları yapılmıştır. Muhtemel bir yangın olayına karşı güvenlik ve söndürme ekiplerimiz göreve hazır bekletilmektedir.

Tepekent’te Cadde ve Sokak İlaçlamalarına Devam Edildi Yönetimimiz elemanları tarafından gerçekleştirilen ilaçlama çalışmasına dün de; Gökbulak ve Kayalı Caddeleri ile, Zeytin, Nar, Portakal, Kızılcık, Ceviz, Kestane, Kiraz, Vişne, Şeftali, Çilek, Rauf Denktaş, Özdoğan, Açelya, Sardunya, Orkide, Yasemin, Leylak, Fesleğen ve Gül sokaklarda devam edildi. Ayrıca Tepekent fidanlık bölgesi de ilaçlandı.

Tepekent’te Cadde ve Sokak İlaçlamalarına Devam Edildi
Yönetimimiz elemanları tarafından gerçekleştirilen ilaçlama çalışmasına dün de; Gökbulak ve Kayalı Caddeleri ile, Zeytin, Nar, Portakal, Kızılcık, Ceviz, Kestane, Kiraz, Vişne, Şeftali, Çilek, Rauf Denktaş, Özdoğan, Açelya, Sardunya, Orkide, Yasemin, Leylak, Fesleğen ve Gül sokaklarda devam edildi. Ayrıca Tepekent fidanlık bölgesi de ilaçlandı.

Sokak ve Caddelerimizde İlaçlamalara Başladık Uçan haşerelerle mücadele amacıyla; Bora, Onur, Manolya, Mimoza, Ortanca, Sarmaşık, Morsalkım, Burcu, Yamaç, Bayır, Vadi, Güldefne, Karanfil, Erguvan sokaklar ile Özgürlük, Zeki Bora, Caddeleri ve Cumhuriyet Caddesi’nin bir kısmında, yönetimimiz ekipleri tarafından ilaçlamalar yapıldı. Kentimizin diğer cadde ve sokaklarında da ilaçlama çalışmalarına devam edilecek.

Sokak ve Caddelerimizde İlaçlamalara Başladık
Uçan haşerelerle mücadele amacıyla; Bora, Onur, Manolya, Mimoza, Ortanca, Sarmaşık, Morsalkım, Burcu, Yamaç, Bayır, Vadi, Güldefne, Karanfil, Erguvan sokaklar ile Özgürlük, Zeki Bora, Caddeleri ve Cumhuriyet Caddesi’nin bir kısmında, yönetimimiz ekipleri tarafından ilaçlamalar yapıldı. Kentimizin diğer cadde ve sokaklarında da ilaçlama çalışmalarına devam edilecek.

Tepekent Göleti Seyir Terası’na Dr. Hasan Akgün Ziyareti

Büyükçekmece Belediye Başkanı Sayın Dr. Hasan Akgün, Tepekent Göleti Seyir Terası çalışmalarını yerinde incelemek üzere kentimizi ziyaret etti. Tepekent Yönetim Kurulu; Akgün’e çalışmalar hakkında bilgiler vererek, projenin detaylarını aktardı.

Başkanımız Sayın Dr. Hasan Akgün’e ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Sokak ve Caddelerdeki Tabelalar ile Direkleri Revize Ediliyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile yapılan görüşmeler neticesinde, Tepekent’teki sokak ve cadde tabelaları ile direkleri yenileniyor.

Çalışma kapsamında farklı noktalarda, eksik ya da hasar görmüş tabela ve direkler kontrol edilerek, yerlerine yenileri konulacak.

Sokağında veya caddesinde düzeltilmesi gereken tabela veya direk bulunan Tepekent’lilerin yönetimimize haber vermeleri rica olunur.

İLETİŞİM

ADRES:

Türkoba Mah. Tepecik Cad. No: 24
Tepecik – Büyükçekmece / İstanbul

TELEFON:

0 (212) 860 00 01 (4 hat)

FAX:

0 (212) 860 00 05

MAİL:

info@tepekent.com.tr
© DURİN AJANS. ALL RIGHTS RESERVED. TERMS OF USE AND PRIVACY POLICY