Tepekent'te Sosyal Yaşam

tepekentte sosyal yasamSitemizde, Sakinlerimizin vakit geçirebileceği birçok olanaklar mevcuttur. Ayrıca doğal hayatın bizlere sunduğu güzelliklerin, fiziksel ve ruhsal yaşam kalitemize etkisi de tabiatın bizlere hediyesi. Dere boyunca ağaçların arasından kuş sesleri eşliğinde yapılan gezinti, yorgunluk gidermenin en güzel yolu. İstanbul’un içerisinde ancak şehrin gürültüsü ve kirli havasından uzakta olmak Tepekentliler için büyük zenginlik.

Sosyal Tesisimiz, tüm sakinlerimizin kahvaltı ve sohbetlerini gerçekleştirdiği, ustamızın ellerinden çıkmış lezzetlerin tadına bakıldığı ortamlar sunmaktadır. Sosyal Tesisimiz her zaman hizmetinizdedir.

Gençlerimiz ve kendini genç hissedenler kapalı & açık kortlarımızda tenis, futbol, basketbol ve voleybol oynama imkanı bulabilmektedirler.

Büyükçekmece belediyesi ile yapılan işbirliği çerçevesinde Belediyemizce görevlendirilen eğitmenler eşliğinde hanımlarımız Sanat Evimizde el becerilerini geliştirmekte ve vakitlerini sanatsal çalışmalar ile geçirmektedirler.

Yine Belediyemizin görevlendirdiği eğitmenler ile sakinlerimiz sağlıklı yaşam yürüyüşleri ve plates eğitimleri almaktadır.

 

TEPEKENT'TE YAŞAMAK NE KADAR KEYİFLİ

Tepekent Villaları

Türkoba Mah. Tepecik Cad. No: 1
Tepecik - Büyükçekmece / İstanbul

İletişim

Telefon: 0 (212) 860 00 01 (5 hat)
E-posta: info@tepekent.com.tr

Bizi Takip Edin

tepekent facebook tepekent twitter tepekent instagram