Ihlamur Festivali Kutlandı

14 Haziran Cuma akşamı, ıhlamur ağaçları ile dolu kentimizde, her yıl geleneksel hale getireceğimiz IHLAMUR FESTİVALİ ve SANATEVİ SERGİSİ’nin 1.incisini düzenledik. Öncelikle desteğini esirgemeyen Büyükçekmece Belediyesine ve çocuklara oyun alanı kuran Doğa Koleji’ne çok teşekkür ederiz. Davetimize katılan Büyükçekmece Belediyesinin Başkan yardımcıları ve Kültür müdürüne, İstanbul milletvekilimize, Büyükçekmece meclis üyemize, katılım sağlayan tüm değerli misafirlerimize ve Tepekentlilere teşekkür ederiz.

Tepekent Toplu Yapı Yönetimi - İşletme Kooperatifi

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Küslerin barıştığı, birlik, beraberlik dolu, tüm güzellikleri en sıcak şekilde hissedeceğimiz, her zaman bir öncekinden daha güzel nice mutlu bayramlar geçirmeniz dileklerimizle. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Tepekent Toplu Yapı Yönetimi - İşletme Kooperatifi

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

Tarihin dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs 1919′un 100.yıl dönümüne ulaşmanın coşku ve heyecanını yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

Tepekent Toplu Yapı Yönetimi - İşletme Kooperatifi

Ihlamur Festivali

14 Haziran Cuma akşamı saat 18:00'de Tepekent Sanat Evinin önünde Büyükçekmece Belediyesi Kültür Müdürlüğü ve Milletvekillerimizin katılımıyla IHLAMUR FESTİVALİ yapılacaktır. Aynı gün festivalden sonra müzik ve ikram eşliğinde Sanat Evinin önünde EL SANATLARI SERGİMİZ vardır. Aynı zamanda Doğa Koleji'nden talebimiz üzerine popcorn dağıtımı ve çocuklar için şişme oyun parkı etkinliği yapılacaktır. Tüm kent sakinlerimiz davetlidir.

Tepekent Toplu Yapı Yönetimi - İşletme Kooperatifi

Kadir Geceniz ve Kandiliniz Mübarek Olsun

Sevdiklerimizle birlikte mutlu, huzurlu, kardeşçe, barış içinde yaşamamızı, kalplerimizin bir dualarımızın kabul olmasını diliyoruz. Kadir geceniz ve kandiliniz mübarek olsun.

Tepekent Toplu Yapı Yönetimi - İşletme Kooperatifi

Anneler Gününüz Kutlu Olsun

Bizleri sonsuz sevgiyle sabırla, şefkatle seven, her anımızda yanımızda olan, baş tacımız tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyor, aramızda olamayanları rahmet ve özlemle anıyoruz.

Tepekent Toplu Yapı Yönetimi - İşletme Kooperatifi

Tepekent Villaları

Türkoba Mah. Tepecik Cad. No: 1
Tepecik - Büyükçekmece / İstanbul

İletişim

Telefon: 0 (212) 860 00 01 (5 hat)
E-posta: info@tepekent.com.tr

Bizi Takip Edin

tepekent facebook tepekent twitter tepekent instagram