Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Bina Kimlik Sistemi (BKS) uygulamasına Tepekent’te de başlandı Nisan 2021’de hayata geçirilen uygulamanın Büyükçekmece ilçesinde de yürürlüğe girmesiyle beraber, Tepekent’teki binalar da BKS uygulamasıyla tanışıyor. Bu uygulama ile bina girişine bir levha yerleştirilecek ve levhadaki QR kodu cep telefonu uygulamasıyla okunarak, binaların 5 yılda bir denetlenmesi sağlanacak. Uygulama ile can güvenliğini riske eden bina müdahalelerinin önlenmesinin amaçlanıyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Bina Kimlik Sistemi (BKS) uygulamasına Tepekent’te de başlandı
Nisan 2021’de hayata geçirilen uygulamanın Büyükçekmece ilçesinde de yürürlüğe girmesiyle beraber, Tepekent’teki binalar da BKS uygulamasıyla tanışıyor. Bu uygulama ile bina girişine bir levha yerleştirilecek ve levhadaki QR kodu cep telefonu uygulamasıyla okunarak, binaların 5 yılda bir denetlenmesi sağlanacak. Uygulama ile can güvenliğini riske eden bina müdahalelerinin önlenmesinin amaçlanıyor.
About the author

William Smith

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM

ADRES:

Türkoba Mah. Tepecik Cad. No: 24
Tepecik – Büyükçekmece / İstanbul

TELEFON:

0 (212) 860 00 01 (4 hat)

FAX:

0 (212) 860 00 05

MAİL:

info@tepekent.com.tr
© DURİN AJANS. ALL RIGHTS RESERVED. TERMS OF USE AND PRIVACY POLICY